Don't have an account?
Register
Polish & Slavic FCU Go to main content
Po polsku
|1.855.773.2848
Routing/ABA Number: 226082022
SWIFT/BIC code: PSFCUS33
Online Banking 

Upominek od Naszej Unii dla Prezydenta

Home > About Us > News > Upominek od Naszej Unii dla Prezydenta
      P-SFUK WITA PREZYDENTA RP W NOWYM JORKU

Rada Dyrektorów i Dyrektor Wykonawcza wręczają Lechowi Kaczyńskiemu upominek od Naszej Unii

 

W poniedziałek, 18 września br. w Konsulacie RP na Manhattanie odbyło się spotkanie p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z przedstawicielami Polonii. Podczas spotkania Lech Kaczyński wyjaśnił cel swojej wizyty w USA i w skrócie przedstawił wyniki swoich rozmów z przedstawicielami władz amerykańskich i środowisk żydowskich. Przekazał również gorące pozdrowienia dla całej okolicznej Polonii.
 
Alicja Małecka (CEO) i Krzysztof Matyszczyk (Przewodniczący Rady Dyrektorów P-SFUK), wręczają upominek Prezydentowi RP, Lechowi Kaczyńskiemu („oblężonemu” przez entuzjastyczny tłum).
 
W spotkaniu wzięła udział Rada Dyrektorów P-SFUK i przedstawiciele Zarządu z panią Dyrektor Wykonawczą Alicją Małecką na czele. Pani Alicja oraz pan Krzysztof Matyszczyk, Przewodniczący Rady, wręczyli p. Prezydentowi skromny upominek od Naszej Unii. Był to nowoczesny zegar Movado z wygrawerowanym napisem: „Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa serdecznie wita Pana Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Nowym Jorku. (Wrzesień, 2006 r.).”
 

Do zgromadzonych w Konsulacie przemawia
Prezydent RP, Lech Kaczyński. Z prawej strony
zdjęcia – żona Prezydenta, p. Maria Kaczyńska.
 
Spotkanie przebiegło w bardzo spontanicznej atmosferze, a sam Prezydent został dosłownie oblężony przez osoby, które chciały go osobiście powitać. Gdy naszym przedstawicielom udało się w końcu przedostać do p. Kaczyńskiego, zostali powitani uśmiechem i słowami: „Polska Unia Kredytowa – wiem, wiem.... wiele o Was dobrego słyszałem.”

 

P. Prezydent RP Lech Kaczyński w otoczeniu Dyrektorów P-SFUK: Tomasza Bortnika, Małgorzaty Wądołowskiej, Marcina Sara i Krystyny Myssury.

 

Go to main navigation

Auto Loans
as low as

3.450% 

 

PSFCU VISA credit cards as low as

8.990%

Mortgage Loans
as low as

6.625%

Personal Loans
as low as

11.490%

RATES, TERMS & CONDITIONS
YouTube-2015facebook-2015instagram-2015twitter-2015
+
-